Testovacie dni Superior a Marin

calendar_today 08.06.2019
format_list_numbered 7. kolo - Testovacie dni
sell MTBIKER akcie
place MTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
Páčila sa Ti táto akcia?
Tvoje hodnotenie: thumb_up1thumb_down
arrow_backNaspäť do kalendára
Reportáž: Testovací deň Superior a Marin 2019 - od gravelu až po enduro mašiny

Prvý júnový víkend ste mali opäť možnosť otestovať zaujímavé bicykle v našom MTBIKER centre. Tentokrát to bola česká značka Superior a z ďalekej Californie Marin.

 Spojenie českej a zámorskej kvality


Keď sa stretnú dve tak odlišné značky, tak to veští len jedno - rozmanitosť a široký výber bicyklov pre každú disciplínu, takže si každý cyklista prišiel na svoje.Slnečné dni nám teda patria


Počasie bolo doslova cyklistické, slniečko hrialo a keď už aj moc, tak sa skrylo pod mrak a testovači si mohli užiť bicykle bez nepríjemnej horúčavy.Na mieste nesmel chýbať ani náš redaktor Marián Ľahký (bimjeam), ktorý vám poradil a viedol aj spoločný výjazd na Tematín.Marin sa teší obľube u gravel jazdcov, na výber k testovaniu bolo veľa zaujímavých modelov a to aj s oceľovými rámami.Superior zase stavil na uhlíkové vlákno a špičkové XC modely.O nastavenie bicykla pred jazdou sa samozrejme postaral mechanik, vám stačili len vlastné pedále a prilba.Atmosféra testovacieho dňa aj vo videu
Aktuálnu ponuku bicyklov Superior a Marin si môžete pozrieť aj v MTBIKER shope.

Veríme, že sa vám táto akcia páčila a kto nestihol prísť ale rád by ešte zavítal na nejakú testovačku, prípadne ho zaujímajú aj elektrobicykle, má najbližšiu príležitosť na testovacom dni Shimano STEPS už 22. 6. 2019.

Týmto ale akcie v centre nekončia a už teraz pre vás pripravujeme “mix” zaujímavých akcií na leto, ktoré sú načrtnuté v našom kalendári, rozhodne sa bude načo tešiť a bližšie informácie sa dozviete už čoskoro.

Fotogaléria k článku

 
keyboard_arrow_up